<- Wroć do Strony Głównej

Specjalista
ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś osobą przebojową, otwartą i nie boisz się nowych wyzwań to właśnie Ciebie potrzebujemy do naszego zespołu!!!

W związku z nieustannym rozwojem przedsiębiorstwa potrzebujemy osobę na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży.

Obowiązki:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów,
  • udzielanie klientom informacji, rozwiązywanie problemów,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • aktywna sprzedaż produktu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • zaangażowania i pewności siebie.

Oferujemy:

  • pracę według grafiku,
  • przejrzysty sposób wynagradzania : podstawa wynagrodzenia + atrakcyjna prowizja,
  • możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,
  • stanowisko pracy w dobrze zlokalizowanym biurowcu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z opisanym doświadczeniem na adres mailowy:
praca@adgroup.pl w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska.