<- Wroć do Strony Głównej

Payment Solutions Manager

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie firm zajmujących się płatnościami kartami kredytowymi (firmy w większości zagraniczne, rejon: Ameryka Północna, Europa i Azja),
  • współpraca z instytucjami/dostawcami usług płatniczych,
  • negocjowanie warunków handlowych oraz umów,
  • analizowanie kosztów przetwarzania płatności,
  • przeprowadzanie bieżącej analizy rynku pod względem najnowszych trendów w optymalizacji płatności.

Oczekiwania:

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w branży płatności online – PSP, VT, DP,
  • znajomość zagadnień sektora płatności ( processors, gateaways,chargeback,ACH itp.),
  • znajomość zasad przewalutowania transakcji,
  • znajomość systemów do zarządzania i obsługi kart płatniczych,
  • znajomość instytucji i modeli płatniczych,
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych i pracy pod presją czasu,
  • umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • dzięki twojej pracy możesz realnie wpłynąć na kierunek rozwoju firmy i osiągniecie przez nią sukcesu,
  • pracę z błyskotliwymi, zmotywowanymi do pracy oraz z poczuciem humoru członkami zespołu,
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy tak abyś jak najlepiej mógł wykonywać swoje obowiązki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z opisanym doświadczeniem na adres mailowy:
praca@adgroup.pl w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska.