<- Wroć do Strony Głównej

Java
Developer

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • projektowanie oraz współtworzenie usług, aplikacji i komponentów,
  • udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby firmy,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej projektu.

Wymagania:

  • znajomość Java + play framework w stopniu bardzo dobrym,
  • znajomość elk stack (elasticsearcH),
  • podstawy administracji linux.

Dodatkowo:

  • znajomość języka skryptowego (Php, Phyton),
  • znajomość baz danych cassandra.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazne i profesjonalne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność,
  • wyzwania oraz możliwość spełnienia swoich ambicji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z opisanym doświadczeniem na adres mailowy:

praca@adgroup.pl w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska.