<- Wroć do Strony Głównej

C++ Developer

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • rozwój oprogramowania,
  • optymalizację kluczowych fragmentów kodów pod kątem wydajności,
  • pracę w zespole programistów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagamy od Ciebie:

  • min. rok doświadczenia w programowaniu w języku C++,
  • znajomości biblioteki Qt,
  • znajomości języka skryptowego Phyton,
  • kreatywności oraz pracowitości.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • długoterminową współpracę przy ciekawych projektach,
  • pracę w dobrze zlokalizowanym biurowcu ( 7 min. od stacji skm Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana),
  • pracę w kilkuosobowym zespole z ludźmi otwartymi na Twoją wiedzę i chętnie dzielącymi się swoją,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z opisanym doświadczeniem na adres mailowy:
praca@adgroup.pl w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska.